Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu se používají jako přirozená a efektivní ochrana proti dotěrnému hmyzu. Jejich hlavní funkce je především praktická, s vhodným designem se zároveň stávají moderním a elegantním doplňkem oken a dveří. Sítě proti hmyzu jsou nenáročné na výrobu i pozdější zástavbu do okenního rámu.  Na výběr je hned několik variant, které umožňují ochranu a obranu proti obtížnému hmyzu a přitom vzhledově nenarušují celistvost oken a dveří.

Typy sítí proti hmyzu

  • Pevné sítě - základem je hliníkový rám, do kterého je zasazena síťovina v černém nebo šedém provedení.

  • Dveřní sítě - tuto síť dodáváme standardně vyrobenou z extrudovaného profilu.  Do otvoru se dveřní síť instaluje pomocí pantů. Oboustranné otevírací madlo je součástí středového výztužného profilu. Síť se používá tam, kde  je dostatečný prostor přede dveřmi pro otevření sítě. Tyto sítě je možné doplnit o okopovou lištu, která chrání dveře ve spodní části před poškozením a zároveň umožňuje otevření dveřní sítě nohou. Dále je možno nebo průlez pro kočku či psa.

  • Posuvné sítě -  jsou určena především pro velká francouzská okna a dveře. Křídlo se síťovinou je usazeno mezi horní a spodní lištu a při otevírání se posouvá do strany (doleva nebo doprava). Je určena zejména tam, kde nemůžete nebo nechcete využívat prostor přede dveřmi, který vyžadují otevíravé sítě.

  • Plisse sítě -  základem je plisovaná (skládaná) síťovina, která je velmi elegantní a spolehlivá z hlediska funkce. Síť je dodávána s nízkým profilem 17mm, který má velmi malou hloubku a hodí se proto pro zástavbu pod venkovní žaluzie, na venkovní rolety i samostatně na rám dveří. Výhodou je i nízké spodní vedení, síť lze tedy nainstalovat i tam, kde je velmi nízký práh nebo je v rovině s podlahou. Standardní provedení má hloubku profilů 28mm. Provedení NOBARRIER jako jediné umožňuje napojení více kusů sítě až do šíře 6m.

  • Atypické sítě - provedení jiná než pravoúhlá lze vyrobit po konzultaci s výrobou

Zeptejte se nás!


Zvolte o jaký produkt máte zájem:
Vyberte službu, kterou poptáváte:
 Security code
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

 
Barevnost rámů

Standarní barevnost rámů je bílá a tmavě hnědá, dále je možno vybírat v širokém sortimentu imitací dřeva a také barvy dle vzorníku RAL.

Barevnost síťoviny

Běžně je vyráběna v šedé nebo černé barvě, je vyrobena z UV stabilního materiálu a na okenním profilu je téměř neviditelná. Plisse sítě s hloubkou rámu 17mm se dodávají pouze s černou síťovinou.

Materiál

Všechny námi dodávané sítě jsou vyrobeny z extrudovaných hliníkových profilů, síťovina je vyrobena ze skelného vlákna s nánosem PVC, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly.

TOPlist